Hizmetler

HomeHizmetlerimiz

HER ALANDA

Fark Yaratıyoruz

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı, termal temastaki veya radyasyon etkisi aralığında olan nesneler arasındaki ısı transferinin azaltılmasıdır. Isı yalıtımı, özel olarak tasarlanmış yöntem veya süreçlerin yanı sıra uygun nesne şekilleri ve malzemeleriyle de elde edilebilir.

Otomatik Garaj, Kepenk ve Endüstriyel Kapılar

Otomatik Kepenk Sistemleri farklı profil modelleri ve motor tipleri ile kollara ayrılan, m2 birim ağırlığı değişkenlik gösteren güvenlik amacıyla uygulanan kapı sistemleri’dir.

Giydirme Cephe

Giydirme cephe, perde duvar veya takma cephe çok katlı binanın dış cephesinin ağırlıklı camdan oluşan bir dış kaplama duvar ile kapatılmasıdır. Genelde döşemelere veya kolonlara asılan giydirme cephenin statik olarak taşıyıcı özelliği yoktur.

Fotoselli Kapı

Halk arasında nadiren de olsa, otomatik kapı olarak da bilinirler. Adını kapının üst bölümüne yerleştirilmiş olan fotosel sisteminden alır. Fotosel Sistemi, ışığa karşı hassas dirençlerden oluşmuş bir sistemdir.

PVC Doğrama

Kapı, orta kayıt, pencere, kanat gibi birçok kullanıma açık ürünlerin hazırlanmasına ve kullanım panellerine PVC doğrama denir.

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte emniyeti ve hoş bir görüntü sağlamak amacı ile binaların balkonlarında, merdiven kenarlarında ve birçok inşaatların belirli bölümlerinde yapılan dekorasyonlardır.

OĞUZ METAL

1975'den beri...

Oğuz Metal 1975 yılında panjur ve alüminyum ürünleriyle kısa zamanda sektörde yapmış olduğu işlerler adını duyurmuştur.Kullandığı otomasyon ürünleriyle daima profesyonellerin tercihi haline gelmiştir. Oğuz Metal vermiş olduğunuz siparişleri ilk günden titizlikle ele alır, geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından diğer benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır. Oğuz Metal verdiği sözü tutan, müşterileri referansla gelen, müşterilere bir defa değil bir ömür boyu çalışma prensibini benimseyen bir firmadır.Amacımız müşteriye çeşitliliği ve uygulamadaki titizliği göstermek, kaliteden ödün vermemektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi güçlendirmekte ve ismimizi kalıcı yapmaktadır.

İletişime Geç!

Sizler de mekanlarınıza şıklık ve konfor katmak için hemen bizlerle iletişime geçin.